UA-78432107-2
ثبت تبلیغات رایگان اینترنتی

استخدام وانت جهت پخش

فروش اضافه کردن به علاقه مندی ها
0.00 (0 رای)
قیمت: , تومان قیمت قابل مذاکره میباشد
ثبت شده توسط
حمزه (1)
آدرس: ---
تلفن تماس 09186041612
foodmandegar@gmail.com

توضیحات

پخش محصولات غذایی پر مصرف با درآمد بالا

باسلام خدمت تمام صاحبان وانت پیکان ، نیسان ، مزدا و غیره

کارخانه ما تولید کننده مواد غذایی پر مصرف از جمله رب می باشد و برای پخش محصولات خود در سرتاسر ایران اسلامی نیاز به وانت دارد .

کیفیت محصولات ما صدردصد تضمین شده می باشد و به شرط تست و آزمایشگاه خدمت شما عزیزان ارائه می شود . و برای تایید تایید محصول خدمتتون ارسال میگردد در صورت تایید می تونید برای مذاکره تشریف بیارید کارخانه و دفتر ما .

قیمتهای ما براساس کیفیت صددرصد قابل رقابت حتی با برندهای می باشد که از مواد افزودنی غیر مجاز مانند نشاسته و رنگ استفاده می کنند

شرایط کاری ما با شما عزیزان به این صورت می باشد که ما اول محصول رو برای شما ارسال میکنیم و بعد از تایید کیفیت تشریف میارن کارخانه برای تشریفات قرارداد و قرارداد ما به این صورت می باشد که سند خودرو شما در رهن شرکت قرار میگیرد و بدون این پولی پرداخت نماید شما به اندازه ظرفیت خودرو خود از ما بار دریافت میکنید و در شهر خودتون اقدام به فروش محصول می نماید و بعد از فروش و مراجعه برای بار بعدی حساب بار قبلی رو تسویه می نماید و تا پایان قرارداد به این صورت ما میتونیم خدمت شما عزیزان باشیم .

 برآورد سود براساس فروش دوستانی که در حال حاضر با ما کار میکنند برای خودرو نیسان در هر بار فروش میانگین ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار می باشد . که هر کس براساس توانای و زرنگی و فن بیان و روابط عمومی خود تقریبا هر هفته میتونه یک بار رو بفروشه

شهر

البرز
کرج شاهین ویلا

جزئیات آگهی

شماره آگهی: 13407
تعداد بازدید: 43
تاریخ ثبت آگی ۱۳۹۸-۰۵-۲۱
تاریخ انقضا: ۱۳۹۸-۰۶-۲۰

نظرات

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

رتبه بندی

ارسال بازخورد

قیمت
امکانات و قابلیت ها
کیفیت

بررسی کاربران

ارسال بازخورد